Nowości: RoDo

Dodano:14/08/2019
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 stycznia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy iż:

Administratorem danych osobowych naszych klientów (imię i nazwisko, adres e-mailowy, adres korespondencyjny, nr telefonu) jest: Sectro Timing Systems Zenon Kordyś

Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania i usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Danych osobowych nikomu nie udostępniamy.

Przekazane przez Państwa dane są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówionych usług, realizacji wysyłek, kontaktów serwisowych.

Dane kontaktowe takie jak e-mail mogą być również wykorzystane w celu przesłania informacji o nowych produktach, udzielenia dostępu (logowania) do określonych usług, zautomatyzowanego przesyłania informacji operacyjnych z systemów pomiaru czasu.

Jeżeli Pani/Pan życzy sobie, aby dane zostały usunięte z naszej bazy, prosimy o informację: z.kordys@sectro.pl
Copyright © 2024 Sectro Timing Systems.
Parse Time: 0.083 - Number of Queries: 105 - Query Time: 0.063974378616333