Regulamin sklepu

Informacje Leasingowe


Warunki korzystania ze sklepu internetowego sectro.pl:

1. Sklep internetowy store.sectro.pl jest prowadzony przez firmę Sectro Timing Systems, z siedzibą w Jeleniej Górze, przy ulicy Wolności 234. Szczegółowe informacje w dziale kontakt
2. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia i automatyczne przesłanie do nas. Zamówienia można składać również telefonicznie lub poprzez e-mail.
3. Zamówienia mogą składać osoby fizyczne pełnoletnie, firmy oraz instytucje.
4. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
5. Zamówienia można składać przez całą dobę.
6. Przyjęcie zamównienia będzie potwierdzone telefonicznie lub poprzez e-mail, wraz z podaniem ostatecznej ceny i terminu realizacji.
7. Po potwierdzeniu zamówienia transakcja jest uważana za zawartą na mocy prawa handlowego. Do momentu otrzymania pełnej zapłaty za zamówiony towar jest on własnością sprzedawcy.
8. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.
9. W przypadku większych zamówień zastrzegamy sobie prawo do realizacji ich w osobnych partiach, przy czym opłata za przesyłkę zostanie pobrana tylko raz.
10. Ceny towarów znajdujących się w naszym sklepie wyrażone są w złotych polskich i nie zawierają podatku VAT - są to ceny NETTO.
11. Ceny wyświetlane w walutach obcych są jedynie orientacyjne. Kursy walut są aktualizowane na podstawie Tabeli A Narodowego Banku Polskiego w każdy dzień roboczy około godz. 12:00. Ostateczną cenę stanowi wartość w złotych polskich.
12. Za zakupiony towar wystawiamy faktury VAT oraz udzielamy pisemnej gwarancji jakości. W przypadku produktów Sectro Timing Systems gwarancja jest udzielana na 12 miesięcy - wyłączając akumulatory na ktore udziela się 6 miesięcy gwarancji. W przypadku produktów innych firm o długości gwarancji decyduje producent.
13. Uwzględniamy reklamacje z tytułu rękojmi wyłącznie w uzasadnionych przypadkach. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.
14. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego wraz z dostawcą paczki protokołu reklamacyjnego.
15. Szczegółowe warunki trybu rozatrywania reklamacji są zawarte na karcie gwarancyjnej. W szczególności koszty przesyłki reklamowanego towaru ponosi reklamujący.
16. Sectro Timing Systems zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia.

Copyright © 2023 Sectro Timing Systems.
Parse Time: 0.364 - Number of Queries: 103 - Query Time: 0.075185989898682